טיפוח וטיפול בציפורני הרגליים בעזרת סדרת תכשירי ניילנוקס – NailNOX

כפות רגליים נאות ומטופחות הן שאיפה בסיסית של כולנו, גברים ונשים כאחד, אם כי לגברים יש עדיין כברת דרך לעשות והם עלולים להזניח את הנושא יותר וגם ללקות בקלות רבה יותר בזיהומים כמו פטרת ציפורניים אשר ישפיעו דרסטית על מראה כף הרגל. סדרת תכשירים חדשה, פרי מחקר ופיתוח ישראלי מעניקה לנו ציפורניים מטופחות ובריאות בטיפול יום יומי קצר יחסית ומבוססת מרכיבים צמחיים ייחודיים.

מראה רגליים מטופח מתחיל בציפורניים בריאות ומבריקות
ציפורניים פגועות בעלות מראה עכור או צורה מעוותת פוגעות בצורה אנושה במראה כף הרגל כולה וגורמות בקלות לירידה בדימוי העצמי ותחושת אי נוחות להליכה ברגל חשופה אם זה בכפכפים או נעל פתוח לאישה. פטרת הציפורניים אשר קל מאוד להידבק בה הן ממשטחים לחים במקומות ציבוריים והן כתוצאה מהיגיינה נמוכה של כף הרגל או הליכה בנעליים לא מאווררות, דבר המאפיין יותר גברים היא מפגע אסתטי חמור אשר אינו עובר מעצמו. נשים ימהרו יותר להעניק לתופעה טיפול הולם, את הגברים קצת יותר קשה להזיז אולם המודעות לכך עולה עם השנים וגם תכשירים חדשים כדוגמת ניילנוקס עושים לנו את החיים קלים משמעותית בטיפול וטיפוח הציפורניים.

אלו פתרונות יש לטיפוח ציפורני הרגליים?
הטיפול הקונבנציונלי הרגיל בפטרת ציפורניים כולל נטילת תרופות לתקופה ממושכת של כחצי שנה שלפניו נדרשות גם בדיקת משטח וגם בדיקת דם, אז אפשר להבין למה גברים יתעצלו לטפל ויתפתו להזניח עד אשר אין ברירה והפטרת פוגעת במראה הציפורן בצורה אנושה.

סדרת תכשירים שפותחה בישראל לאחר מחקר של שנים בצמחי מרפא ייחודיים
ניילנוקס היא סדרת תכשירי טיפוח שפותחה בישראל לאחר מחקר של שנים ומבוססת שני תכשירים לטיפוח וטיפול בציפורניים ערכת בוקר וערכת ערב אשר יחד משלימות את הטיפול. הסדרה מבוססת בין היתר על שני שמנים צמחיים ייחודיים בשם מאנוקה ומלילוקה שמהם מפיקים תרכובת ייחודית שמחזירה לציפורניים את המראה הבריא והטבעי בזמן שנחשב לקצר יחסית של כמה שבועות עד להשגת תוצאות ראשוניות. את מלוא ההשפעה נראה גם לאחר כמה חודשים לאחר גדילה מלאה של הציפורן הבריאה מחדש. בינתיים תוצאות בשטח מבטיחות מאוד והמון מטופלים מדווחים על שיפור משמעותי במראה הציפורניים דרך טיפול שאינו פוגע או משפיע לרעה על אורח החיים. מה שיפה בסדרת התכשירים החדשנית שהיא מאפשרת לנשים להמשיך בשגרת הטיפוח הרגילה במקביל לטיפול. ולגברים שביננו אין תירוצים, הטיפול קל ונגיש מאי פעם.

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שיחה עם נציגת ניילנוקס
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?
דילוג לתוכן