טיפול בפטרת ציפורניים- מה אפשר לעשות?

כמו שהאמת נמצאת אי שם בפרטים הקטנים, כך גם טיפוח אמיתי מתחיל בכפות הרגליים. לא כולנו זוכרים עד כמה חשוב לטפח את כף הרגל שעליה נשען כל כובד המשקל שלנו יום יום שעה שעה. טיפוח כף הרגל תורם לא רק למראה מוקפד אלא גם מביא לתחושת רוגע, מונע ריחות לא נעימים ושומר על כף רגל בריאה.

כף רגל מטופחת- כי שם מתחיל הכל

בשנים האחרונות לא רק נשים הבינו את חשיבות השמירה על כף רגל מטופחת אלא גם גברים, אך עם זאת יש לא מעט גברים שלא הפנימו עד תום את הנושא. הבשורה הה היא שכיום עם התכשירים החדשים לא חייבים ללכת לפדיקוריסטית באופן תדיר. עם שימוש בקרמים נכונים באופן קבוע בהחלט אפשר לשמור על כף רגל נקייה, בריאה ומטופחת.

למה חשוב טיפול בפטרת ציפורניים?

כף רגל לא מטופחת היא בעצם כר פורה לבעיות שונות ולא רק אסתטיות. זיהומים כמו פטרת ציפורניים למשל הם תוצאה של הליכה בנעליים סגורות זמן רב ללא אוורור, פציעה בציפורן ועוד.  מעבר למראה המטריד של פטריה בכף הרגל מדובר על מפגע בריאותי שבהיעדר בטיפול ייצא משליטה ויהיה קשה לטפל בו. לכן בשלב הראשון חשוב במסגרת טיפול בפטרת ציפורניים לאבחן את הפטרייה על ידי רופא.

אפשרויות הטיפול

טיפול בפטרת ציפורניים יכול להיות טיפול תרופתי שמחייב התאמה מדויקת של הכדור לפטרייה. לפיכך יש לקחת דגימה ולחכות לתוצאת המעבדה ולבצע בדיקת דם כללית. טיפול מהסוג הזה נמשך כחצי שנה ולא מעט מטופלים חוששים בצדק מההליך המסובך ומהשימוש בתרופה למשך תקופה ממושכת. טיפול אחר יכול להיות משחה. במקרה כזה אין צורך לקחת דגימה היות שהטיפול מכסה את כל סוגי הפטריות.

תכשירים שונים מציעים טיפול בפטרת ציפורניים שהוא יעיל ומעניק תחושה נעימה ומפנקת לכף הרגל. תכשירים שמבוססים על צמחי מרפא מסייעים לא ליצירת מגע נעים אלא גם מטפלים בפטרייה, מונעים חזרה שלה ומשמרים ריח טוב בכף הרגל.  השימוש בערכות התכשירים הללו הוא בוקר וערב ותוצאות אפשר לראות תוך כמה שבועות. מדובר במוצרים טבעיים שמבוססים על חוכמת הטבע ומכאן החשיבות הרבה שלהם.

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שיחה עם נציגת ניילנוקס
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?
דילוג לתוכן