פטרת ציפורניים טיפול נכון ויעיל

התענוג המפוקפק המכונה פטרת ציפורניים הוא אף פעם לא בשורה טובה אבל כיום בזכות התכשירים החדשים אפשר לנשום לרווחה. כבר לא מדובר על טיפול תרופתי מחמיר עם תופעות לוואי כאלה ואחרות, או על משחות עם ריח לא נעים. עם התכשירים החדשים לטיפול בפטרת ציפורניים המשימה אפשרית בהחלט ואף יכולה להיות נעימה ומיטיבה.

יש כמה אפשרויות להתמודד עם פטרת ציפורניים והטיפול תלוי גם בגיל של המטופל, מצב הפטרת, הסיבה להופעתה ועוד. כך או כך בכל החלטה על פטרת ציפורניים טיפול חשוב להתייעץ עם הרופא המטפל ולקחת בחשבון את כל גורמי הסיכון של הטופל כדי להביא להחלמה מהירה ומיטבית.

אבחון נכון

לאחר שהרופא זיהה שאכן מדובר על פטרת ציפורניים טיפול הוא הצעד הבא. האבחון נעשה על סמך הסתכלות כאשר הרופא צריך לזהות שינוי בצורה ובצבע של הציפורניים. לאחר מכן במקרה שמדובר על טיפול תרופתי יש לבצע משטח ובדיקת דם שיאפשרו לזהות על איזה סוג פטרייה מדובר בדיוק. במקרה של פטרת ציפורניים טיפול תרופתי יימשך כחצי שנה, פרק זמן לא מבוטל של נטילת כדורים באופן יומיומי.

טיפול משחתי

כשאנחנו מדברים על פטרת ציפורניים טיפול אחר הוא טיפול משחתי שבו מורחים משחה על המקום מדי יום כמה פעמים ביום עד ריפוי מוחלט. יש אנשים שמתלוננים על הריח הלא נעים של משחות אלה ומכאן הבחירה בין שתי האפשרויות היא מורכבת.

התכשירים החדשים

תכשירים חדשים מאפשרים לטפל בפטרת הציפורניים עם מוצרים שמבוססים על צמחי מרפא. מדובר על תרכובות מיוחדות שבהן נעשה שימוש בחוכמה העתיקה, מה שמאפשר מצד אחד שמירה וטיפוח של כף הרגל ומצד שני טיפול יעיל בפטרת עם תוצאות תוך כמה חודשים.

חשוב להדגיש שבכל מקרה של פטרת ציפורניים טיפול יעיל הוא טיפול מניעתי. הקפדה על אוורור נכון וקבוע של הרגל, שמירה על רגל יבשה אחרי מקלחת, הימנעות ממגע ישיר עם משטחים טובים ולחים ציבוריים כמו בריכות שחייה, מלתחות ציבוריות ועוד. אלו שסובלים ממחלות רקע כמו סכרת, מחלות אוטואימוניות, פסוריאזיס, מחלות שמאטות את זרימת הדם וכן עם הגיל חשוב לבצע ביקורות קבועות כדי לאבחן בזמן את הופעת הפטרת.

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שיחה עם נציגת ניילנוקס
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?
דילוג לתוכן